Są̨ w życiu chwile, które zapadają̨ nam na zawsze w pamięć. Jednym z takich momentów jest na pewno pierwsze wejście na wodę, które wywołuje niezapomniane wrażenia. Zapierające dech w piersiach krajobrazy, najlepsi na świecie zawodnicy, najnowsze technologie realizacji, skomplikowane ewolucje oraz niczym nieskrępowana wolność, przygoda i poczucie więzi z naturą. Oto esencja „Allseasons”.

„Allseasons”

To pełnometrażowy film dokumentalny, prezentujący m.in. style kitesurfingu oraz jego różnorodność w zależności od pory roku, w której jest uprawiany. Film jest hołdem złożonym wszystkim, którzy uprawiają ten niezwykły sport i żyją w zgodzie z naturą, realizując swoją największą pasję. To celebracja ekscytującego sportu, jego stylów i emocji z nim związanych.

Debiutancka produkcja firmy specjalizującej się̨ w realizacjach sportowych planów filmowych Woodpecker Motion Pictures „Allseasons” ma szansę podbić serca nie tylko fanów kitesurfingu i innych sportów wodnych, ale również tych wszystkich, którzy kochają podróże, dobrą muzykę i filmy dokumentalne. Film pełen jest zapierających dech w piersiach scen i spektakularnych ujęć.

„Allseasons” realizowany był w wielu urzekających miejscach, m.in. w Polsce (Półwysep Helski, Gdynia, Ustka, Orzechowo, Puck, Tychy i Bielsko-Biała) w szwajcarskich Alpach, na Sardynii we Włoszech, Geilo w Norwegii, Egipcie (Morze Czerwone), oraz Hiszpanii (Fuerteventura, Tarifa).

Dodaj komentarz