W ofercie niemieckiej marki Casada znajduje się kilka urządzeń masujących, dzięki którym można wykonać kompleksowy masaż i zrelaksować się w kilkanaście minut. Należą do nich między innymi maty do masażu przeznaczone do zamocowania na fotelu, krześle albo na wygodnej kanapie. Co można dzięki nim zyskać? Jakie pozytywne zmiany dla ciała i ducha wiążą się z regularnym użytkowaniem tych urządzeń? Czytaj dalej i poznaj odpowiedzi.

Mata masująca na fotel – główne zalety urządzenia

W asortymencie marki Casada dostępne są zaawansowane technologicznie fotele masujące o eleganckim, nowoczesnym wyglądzie, platformy wibracyjne pozwalające na wykonywanie kompleksowego treningu całego ciała, a także maty masujące. W tym artykule skupimy się właśnie na ostatnich z wymienionych urządzeń – jeśli zatem jesteś nimi zainteresowany albo chcesz zamówić model z myślą o bliskiej osobie, ten tekst jest właśnie dla Ciebie.

Można porównać je do nakładek na siedzisko (na przykład fotela lub krzesła), jednak od tych zwykłych rozwiązań różnią się bogatym wnętrzem. Skrywają w nim mechanizm masujący – którego zadaniem jest masaż całego kręgosłupa i pośladków lub wybranych partii pleców. A oprócz rozluźnienia spiętych, bolących mięśni pozwalają również na pozbycie się nadmiaru negatywnych emocji i odzyskanie wewnętrznego spokoju.

Uczucie głębokiego odprężenia dla ciała jest więc zasługą specjalnego mechanizmu i głowic masujących nefrytowych, z kolei ukojenie dla ducha potęguje autorska aplikacja Braintronics pozwalająca na relaks umysłu za pomocą audiostymulacji. Z tą aplikacją współpracuje mata do masażu pleców Quattromed V BT, będąca najbardziej zaawansowanym modelem z tych dostępnych obecnie w ofercie marki.

Jak znaleźć idealną matę masującą dla siebie lub bliskich?

Korzystanie regularnie z masażera na fotel stworzonego przez niemiecką markę Casada to zatem szereg korzyści zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Dzięki specjalnym technikom oraz programom masażu, w jakie wyposażone są urządzenia, można skutecznie rozluźnić spięte mięśnie, które wręcz błagają o ratunek. Dzięki wibracjom można także dodać sobie energii do działania i przygotować ciało do wykonywania kolejnych zadań. Pozytywnymi skutkami masażu realizowanego przy pomocy maty masującej na fotel i opcjonalnie aplikacji, są też pozbycie się negatywnych emocji, wyciszenie i odzyskanie równowagi.

Ze względu na to, że modele masażerów na fotel mogą różnić się od siebie parametrami i dodatkowymi funkcjonalnościami, przed zakupem warto zapoznać się z opisami dostępnymi na stronie internetowej Casada.pl lub skorzystać ze wsparcia doradców klienta. Taka pomoc może okazać się szczególnie cenna, gdy planujesz zamówić matę z myślą o bliskiej osobie, ponieważ doświadczony konsultant będzie mógł wesprzeć Cię w podjęciu decyzji. Planując zakup masażera na prezent, możesz również zaprosić członka rodziny do salonu firmowego Casada, gdzie będzie miał okazję na samodzielne przetestowanie dostępnych urządzeń.

Sprawdź także Jak działa fotel do masażu kręgosłupa?

Dodaj komentarz