Narzędzia Hikoki są znane i cenione na całym świecie ze względu na ich wysoką jakość, dobrą wytrzymałość, doskonałe parametry techniczne i korzystną cenę. Wiele osób pewnie kojarzy markę Hitachi, której elektronarzędzia można było dostrzec w wielu różnych sklepach. Obecnie już od kilku lat marka ta funkcjonuje pod inną nazwą, jako Hikoki. Jest to jednak ten sam doświadczony i ceniony producent, który w branży funkcjonuje już od ponad 70 lat. Co wyróżnia narzędzia Hikoki? Podpowiadamy.

Narzędzia Hikoki — długoletnie doświadczenie producenta

Narzędzia Hikoki produkowane są przez firmę Koki Holding Co., Ltd. dawniej Hitachi Koki, która na rynku funkcjonuje od 1948 roku. Obecnie posiada kilka fabryk rozlokowanych na całym świecie, a w swojej ofercie posiada ponad 1300 różnych elektronarzędzi i właśnie z tego powodu marka Hitachi zdecydowała o rozdzieleniu swojej działalności na obszar związany z tymi maszynami od reszty swojego portfolio. Elektronarzędzia są sprzedawane pod inną nazwą — Hikoki. Nawiązuje ona nieco do poprzedniej. Przedrostek hi informuje o wysokiej jakości maszyn, koki z kolei to po japońsku elektronarzędzia.

Elektronarzędzia Hikoki — co je wyróżnia na tle innych?

Elektronarzędzia Hikoki na tle konkurencji mocno się wyróżniają. Marka znana jest ze swoich kultowych silników bezszczotkowych, które wykorzystywane są zarówno w urządzeniach bezprzewodowych jak i przewodowych. Dysponuje ona również szeroką gamą produktów dedykowanych branży budowlanej, takich jak chociażby młoty udarowe.

Charakteryzuje się zaawansowaną technologią pneumatyczną. Z tego powodu klienci, szukając na przykład gwoździarek pneumatycznych, bardzo chętnie sięgają właśnie po produkty tego producenta. Hikoki to marka, która gwarantuje również nowoczesną technologię akumulatora. Jej produkty niezależnie od tego, w jakiej części świata są produkowane, podlegają bardzo rygorystycznym procedurom produkcyjnym, a ich jakość jest sprawdzana na każdym etapie, aby była utrzymana na najwyższym możliwym poziomie.

Dodaj komentarz