Nieustraszeni wojownicy LEGO Ninjago powracają do gry! I to dosłownie, bo tym razem ich zmagania przenoszą się w wirtualną przestrzeń. Drugi sezon kreskówki o przygodach uczniów Mistrza Wu już od 20 lipca na antenie Cartoon Network. Na widzów czekają kolejne, emocjonujące dawki spektakularnych pojedynków!

Kai, Jay, Cole i Zane oraz pozostali LEGO Ninja to niemal niepokonana drużyna

Wojownicy nieustannie dopracowują swoje umiejętności w starożytnej sztuce walki Spinjitzu, i choć nie brak im słabości czy wad, zawsze starają się stanąć na wysokości zadania i wygrywać kolejne starcia z wrogami. Ich zadaniem jest strzec pokoju w swojej mitycznej krainie – tym razem jednak przyjdzie im stoczyć walkę w wyjątkowych okolicznościach!

W nowych odcinkach drugiego sezonu, wojownicy zostaną wciągnięci w tajemniczą grę Prime Empire, w której będą mogli zostać kimkolwiek chcą. Zabawa zacznie robić się niebezpieczna, gdy kolejni gracze znikną bez śladu… Wtedy Ninja będą zmuszeni wejść do gry i przechodząc kolejne poziomy zmierzyć się z groźnym Unagami. Czy uda im się dojść do finałowego etapu i wygrać ostateczne starcie?

Premiera drugiego sezonu „NINJAGO” w poniedziałek 20 lipca o godz. 18:00. Emisja odcinków codziennie o 18:00. 

Dodaj komentarz