Narożnik do salonu wcale nie musi być drogi. Gdy szukasz niedrogiego i komfortowego modelu, w takim przypadku sprawdź już teraz nasz poradnik dotyczący wyboru najlepszych mebli w niskiej cenie!

Jeżeli mebel wypoczynkowy w salonie ma być umieszczony w rogu pomieszczenia, nie ma lepszej opcji niż narożnik. Za tego typu meble wcale nie trzeba płacić sporej sumy. Jak wybrać tani narożnik? Na czym można zaoszczędzić podczas zakupów?

Tanie narożniki – co wybrać?

Chociaż bardzo często tanie narożniki kojarzone są jako meble o niskiej jakości, które nie wyglądają zbyt atrakcyjnie, to jednak warto wskazać, że także w niskiej cenie można dostać wygodne, funkcjonalne i trwałe umeblowanie do salonu.

Oczywiście, w niskiej cenie nie kupi się ogromnego narożnika czy narożnika tapicerowanego skórą naturalną, jednak można też znaleźć wiele ciekawych modeli, które sprawdzą się w salonie.

Najczęściej wybierane tanie narożniki to modele tapicerowane tkaninami, a także w mniejszych rozmiarach. Zwykle nie mają one dodatkowych elementów, na przykład jak regulowane zagłówki. Mogą jednak kupić je z komponentami jak dopasowane pufy czy też podnóżek wykonany z tego samego materiału.

Narożnik do salonu – na czym możesz zaoszczędzić?

Jeżeli nie chcesz przepłacać za narożnik do salonu, warto przede wszystkim skoncentrować się na modelach, które mają prostą konstrukcję i bazują na tanich tkaninach obiciowych.

Im narożnik będzie bardziej rozbudowany, tym również będzie on droższy. Wielu producentów oferujących tanie narożniki daje także dostęp do tkanin w różnych grupach cenowych. Te w najtańszej grupie także mogą wyglądać efektownie i posłużyć na lata.

Warto także sprawdzać koszty dostawy mebli. Często okazuje się, że niektórzy producenci mogą dostarczyć je bezpłatnie, natomiast inni pobierają opłatę za transport. Warto zatem uwzględnić to przy podejmowaniu decyzji zakupowej.

Gdzie kupować tanie narożniki?

Obecnie tanie narożniki można kupić przede wszystkim w sklepach internetowych – to właśnie tam można zamawiać je bezpośrednio od producentów, czyli bez dodatkowych marży i innych kosztów.

Dodatkowym atutem zakupu mebla bezpośrednio od producenta jest także możliwość dopasowania go do własnych wymagań, między innymi pod katem zastosowanych tkanin obiciowych.

Niekiedy z okazyjnymi cenami narożników można spotkać się także w sklepach stacjonarnych, dlatego wtedy, gdy w okolicy działają takie punkty, warto je odwiedzić, ponieważ często można także znaleźć w nich meble wypoczynkowe na naprawdę atrakcyjnym poziomie i bez przepłacania.

Dodaj komentarz