„Jabłko i Szczypior” to barwny serial komediowy stworzony przez George’a Gendiego, rozgrywający się w świecie Jedzenioludzi. Główni bohaterowie to duet najlepszych przyjaciół, którzy zdecydowali się opuścić rodzinne strony, by spróbować życia w dużym mieście. Jabłko jest bardzo ciepłą istotą, jednak jego impulsywny charakter oraz beztroskie podejście do życia może przysporzyć mu wielu kłopotów. Z kolei Szczypior zawsze kieruje się rozsądkiem i jest bardzo wrażliwy. Kumple odkrywają swoją nieskończoną kreatywność, przeżywają mnóstwo przygód i poznają wielu nowych znajomych. Ten owocowo-warzywny duet wierzy, że dzięki przyjaźni wszystko jest możliwe!

Dubbingowy debiut Anny Starmach

W poniedziałek 15 czerwca o 17:30 widzowie Cartoon Network zobaczą premierowy odcinek z gościnnym udziałem Anny Starmach.  Jurorka i kucharka wcieliła się w rolę oceniającej kulinarne umiejętności bohaterów Tarty Migdałowej:

– Po raz pierwszy w życiu brałam udział w projekcie dubbingowym, choć nie ukrywam, że o takiej pracy marzyłam od lat! Jestem jurorką w programach od 8 lat, ale takiego konkursu jak w odcinku „Jabłko, skup się” jeszcze nie widziałam. Moja postać jest wybuchowa, surowa w ocenach, jednak ma doskonałe poczucie humoru. Wcielenie się w rolę pozwoliło mi spojrzeć na moją codzienną pracę w nieco inny sposób.

W odcinku z gościnnym udziałem Anny Starmach Jabłko zgłosił się wraz z warzywnym kumplem do konkursu kulinarnego.  Zadaniem bohaterów jest upieczenie tortu w dwie godziny i walka o tytuł „Najlepszego duetu piekarzy”. Niestety roztargniony Jabłko ma problem z odczytaniem przepisu i postanawia przypomnieć sobie jego skład, improwizując. Czy mimo przeciwności duet wygra konkurs? W innym odcinku słynny raper Mały Klusek zauważa dziarsko spacerujących po ulicy Jabłka i Szczypiora, i proponuje im udział w swoim teledysku. Kiedy nadchodzi dzień nagrania, niespodziewanie na głowie zielonego bohatera zagnieżdża się ptak… Czy zrujnuje plan i całą zabawę?

Premiera nowych odcinków serialu „Jabłko i Szczypior” już w poniedziałek 15 czerwca o godz. 17:30. Emisja codziennie o 17:30 na kanale Cartoon Network.

Dodaj komentarz