Aktualnie rzadko można spotkać sytuacje, w której ktoś łapie taksówkę i wsiada do niej, jak miało to miejsce w starych amerykańskich filmach. W dzisiejszych czasach większość funkcji wymaga kilku kliknięć w swoim smartfonie, tak jest i w przypadku zamawiania taxi. Czy aplikacje służące do zamawiania taryfy są dobrym pomysłem, czy lepiej byłoby zostać przy tradycyjnych metodach? 

Jakie funkcje posiada aplikacja służąca do zamawiania taksówki?

Za pomocą aplikacji taxi w Bydgoszczy, która nazywa się Komfort Taxi, można wykonać wiele przydatnych funkcji, które trzeba by było zrobić później, mowa tu o płatności bezgotówkowej za przejazd. W aplikacji można także ustawić limit płaconej kwoty za przejazd, po przekroczeniu limitu wystarczy wpisać swój kod, który umożliwi dalszą płatność, aplikacja zapisuje każdy przejechany kurs, wystarczy sprawdzić zakładkę historia i można przejrzeć trasy, jakie się wykonało w danym dniu. Komfort Taxi można pobrać ze sklepu Play lub App Store, jest w pełni darmowa i dzięki niej można zamawiać taksówki z różnych miast w Polsce w tym taxi z Bydgoszczy.

Co jeszcze warto wiedzieć o tego typu aplikacjach i co różni je od konkurencji?

Aplikacje takie, jak Komfort Taxi mają za zadanie umożliwić zamówienie kursów online oraz przedstawić jego wycenę. Zamawiając kurs przez aplikację, z góry wiadome jest, ile trzeba będzie zapłacić i można to również zrobić online, podpinając swoją kartę do aplikacji. Warto wspomnieć, że aplikacja jest często optymalizowana, aby poprawiać błędy, jakie są zgłaszane przez klientów. Aplikacje powiązane z taksówkami różnią się od konkurencji tym, że ich kierowcy są licencjonowani, a w razie wypadku ubezpieczenie jest wypłacane pasażerowi, dlatego do przewozu osób a tym bardziej dzieci najlepiej wybierać taksówki. W przypadku innych podobnych firm typu Uber nie dostanie się ubezpieczenia w wypadku, kolejną zaletą firm taksówkarskich jest to, że są one dostępne również i w mniejszych miastach, gdzie często jest ograniczony dostęp do tego typu taryf.

Dodaj komentarz