W codziennej pracy warsztatu naprawczego, serwisu, a zwłaszcza zakładu przemysłowego liczy się przede wszystkim niezawodność używanych narzędzi na stanowisku pracy. Lista sklepów internetowych z profesjonalnym sprzętem jest wprawdzie długa, lecz większość z pozycji to albo ogromne markety okołobudowlane specjalizujące się we wszystkim i w niczym zarazem, lub malutkie firmy skupione wokół jednego produktu. Jednym z niewielu e-sklepów o pożądanej charakterystyce jest Atmo. Dlaczego warto wejść na tę stronę i co ona zawiera? Zachęcamy do lektury.

Profesjonalne narzędzia pneumatyczne Atmo

Firma, o której mowa, ma wieloletnie doświadczenie na rynku pneumatycznych narzędzi warsztatowych i przemysłowych. To właśnie sprzęt napędzany sprężonym powietrzem stanowi główny przedmiot zainteresowania warszawskiego przedsiębiorstwa. Atmo posiada doskonałe rozeznanie w międzynarodowym rynku i sprowadza towary wyłącznie od renomowanych marek z Japonii, Niemiec czy Tajwanu. Stałe miejsce w asortymencie Atmo mają takie firmy jak Fuji, VGL-Airprowu, Kuani czy Powasert.

Warto zaznaczyć, że Atmo również zajmuje się wytwarzaniem sprzętu i narzędzi pneumatycznych. Firma korzysta z wiedzy oraz doświadczenia pozyskanych od dostawców z Tajwanu i Chin. Podjęta współpraca zaowocowała i dzisiaj Atmo staje z podniesionym czołem w szranki wojny z konkurentami. Klienci chętnie nabywają sygnowane logiem firmy klucze udarowe, szlifierki kątowe i proste, szlifierki oscylacyjne i taśmowe, a także m.in. pistolety do przedmuchiwania.

Pełen zakres oferty sklepu Atmo

Poza wskazaniem producentów narzędzi, warto przedstawić z bliska same produkty. Większość asortymentu stanowią oczywiście narzędzia pneumatyczne. W tej kategorii znajduje się prawie 900 zróżnicowanych propozycji: od wkrętarek, po pistolety lakiernicze, zszywacze tapicerskie, po wyciskacze do silikonu. Odpowiedni produkt znajdzie zatem zarówno rzemieślnik, amator domowego majsterkowania, jak i duże przedsiębiorstwo przemysłowe.

Ponad wspomniany obszar będący specjalizacją firmy Atmo należy wyróżnić także m.in. narzędzia ręczne. Wśród tej kategorii znajdują się chociażby piły ręczne, sekatory, a także inne proste narzędzia ogrodnicze. Klienci liczyć mogą także na zakup akcesoriów do nabytych produktów oraz tzw. chemii warsztatowej, czyli środków do konserwacji części podlegających szybkiemu zużyciu. Sklep Atmo stawia nie tylko na sprzedaż, ale i edukację, dlatego w zakładce “Blog” cyklicznie pojawiają się artykuły poświęcone danej grupie produktów. Z pewnością warto firmę odwiedzić w jej internetowych progach i przynajmniej pobieżnie zapoznać się z ofertą handlową.

Dodaj komentarz