Nie trzeba długo czekać, aby Netflix zaskoczył swoich subskrybentów czymś naprawdę dobrym. Oto kilka nowości, które świetnie nadadzą się na coraz dłuższe jesienne wieczory i na pewno zaskoczą swoją fabułą.

„Ku jezioru”

Serial rosyjskiej produkcji o postapokaliptycznej tematyce. Na całym świecie panuje przerażająca choroba, która niszczy normalne życie. Ludzie zostają uwięzieni w domach i miastach. Bohaterom serialu udaje się jednak uciec i rozpoczyna się ich mrożąca krew w żyłach przygoda. Serial jest świetnie nakręcony, na pochwałę zdecydowanie zasługują kadry oraz przestrzeń. Mocne charaktery postaci i wydarzenia, które trzymają w napięciu nie pozwalają oderwać się od oglądania. Serial mimo pandemicznej tematyki, gdzie odgrywa się walka o przetrwanie, na pewno zachwyci niejedną osobę. Wątki miłosne, rodzicielskie to wszystko łączy się ze sobą tworząc historię pełną wrażeń.

„Podróże z Zakiem Efronem”

Na spokojne wieczory podróże z Zakiem Efronem będą idealnym rozwiązaniem. Jest to serial dokumentalny pokazujący świat i podróże od strony bardziej logicznej. Producenci serwują dawkę ciekawych i przydatnych informacji. Program nastawiony jest przede wszystkim na edukację, jednak forma w jaką jest ubrany idealnie komponuje się z dawką wiedzy, którą dostajemy.

„Rzut za trzy”

Serial animowany dla dorosłych, w którym trener beznadziejnej grupy koszykarskiej uporczywie walczy by wynieść drużynę na szczyt i odmienić swoje nędzne życie. Groteskowy serial łączący kompleksy, gniew i poczucie humoru.

„Kalifat”

Atak ISIS planowany na Szwecję łączy grupy różnych kobiet. Trudny i poważny serial pokazujący manipulację, strach oraz konsekwencje, jakie przynosi stracie ze sprawami, o których się nie ma pojęcia.

Dodaj komentarz