O współpracy z native speakerami mówi się obecnie wiele, a lekcje realizowane przez osoby, dla których język angielski jest językiem ojczystym, stały się rekordowo poszukiwane. Kurs angielskiego z nativem, pod okiem oddanego wykładowcy, może dostarczyć uczestnikom zajęć unikalne korzyści. Oto najpopularniejsze korzyści konwersacji z angielskim native speakerem.

Kurs angielskiego z nativem to kontakt z realnym językiem angielskim

Im bardziej naturalny jest język, z którym masz styczność, tym błyskawiczniej zrealizujesz swój plan.  Konwersacje z native speakerem to rodzaj nauki, w której odtwarzasz rzeczywistą sytuację konwersacji i możesz w czasie rzeczywistym poprawiać błędy.

Z native speakerem nabierasz pewności siebie

Ucząc się angielskiego przez lekcje z nativem (np. w czasie kursu angielskiego online w TalkBack) ciągle szlifujesz swój język. Prowadząc dialog z nativem ćwiczysz swoje umiejętności w rzeczywistej sytuacji.

Native speaker uczy interesujących faktów

Konwersacje na temat, który jest w obszarze Twoich pasji i zainteresowań mogą okazać się ewidentnie krótszą, dodatkowo bardziej fascynującą drogą do edukacji językowej. Ponadto nauka języka angielskiego staje się zasadniczo prostsza, kiedy okazuje się, że Twój nauczyciel jest ciekawym człowiekiem, z którym masz szereg wspólnych zainteresowań.

Konwersacje z native speakerem to spójny wymowa

Dzisiaj trudno stwierdzić, ile akcentów jest w języku angielskim, ale jest ich już około paręset. Jeżeli oszałamia Cię akcent Amerykanów, znajdź native speakera z Stanów Zjednoczonych. Jak Twoim aspiracją jest nauka brytyjskiej wymowy, znajdź native speakerów  urodzonych w Wielkiej Brytanii.

Z native speakerem motywujesz się do mówienia

Jeżeli lekcje prowadzi polski lektor, chęć zwracania się do niego w języku polskim jest spora. Nauka angielskiego z native speakerem jest wyzwaniem i motywacją, która błyskawicznie daje wspaniałe wyniki. Doświadczony native wie, jak przekonać Cię do mówienia po angielsku.

Dodaj komentarz